Інтернет-версія газети Берег Надій

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Новини міста
Регіональні новини
В Україні
Політика
Актуально
Проблема
Погляд
Спорт
Здоров’я
Зворотній зв’язок
Кримінал
Фотофакт

Пошук

Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини міста

Шановні синельниківці!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!


День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, активістів органів самоорганізації населення та усіх громадян,  які дбають про розквіт і зростання міста, допомагають вирішувати проблеми, що виникають у процесі його життєдіяльності.

Наша Команда

2020 рік став особливим не лише для нашої країни, а й усього світу. 
По-перше, людство віч-на-віч стикнулося з новою хворобою – COVID-19, яка внесла зміни у звичне життя людей. Найбільш уживаними словами стали: «коронавірус», «карантин», «пандемія». Як владі, так і пересічним громадянам доводиться пристосовуватися до життя та діяльності в умовах карантину, введеного в Україні з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.
По-друге, 25 жовтня 2020 року в  Україні   відбулися місцеві вибори. Синельниківці обирали міського голову, депутатів міської, Дніпропетровської обласної ради, Синельниківської районної  ради.
За результатами голосування, мене втретє було обрано Синельниківським міським головою. Тож я дякую всім, хто мене підтримав, за довіру. Значить, все, що ми робили  разом із командою однодумців до цього часу – було правильним. Незважаючи на різні труднощі, у нас є конкретні результати цієї спільної роботи. 
Наша команда – це депутатський корпус міської ради VІІ скликання, депутат від нашого міста в Дніпропетровській обласній раді VІІ скликання, а також її очільник,  Святослав Олійник, ДніпроОДА під керівництвом Олександра Бондаренка, народний депутат України Сергій Северин. Це – квартальні комітети в приватному секторі міста, трудові колективи підприємств, установ та організацій Синельникового, підприємці, активні громадяни міста, кожен з яких вніс свій особистий внесок у розвиток нашої громади. Я вдячний кожному за підтримку, злагоджену роботу.
25 жовтня 2020 року ми обрали новий склад міської ради. Нові депутати будуть представляти наше місто в обласній раді. Вперше ми обрали депутатів від міста до Синельниківської районної ради.  Тож працюємо і далі. З новим депутатським корпусом, всі разом, незважаючи на політичні погляди, амбіції. Адже мета у нас спільна – працювати задля розвитку нашого міста.
Протягом 2020 року, завдяки консолідації державного, обласного та міського бюджетів, крок  за кроком, ми працювали у двох важливих напрямках: по-перше, щодо недопущення та запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби на території міста, підтримці наших медичних закладів.
По-друге: продовжували робити поступові й послідовні кроки до розвитку інфраструктури міста. Зупинюся на окремих  із них.  

Медицина 

Сьогодні в Синельниковому працюють два міські комунальні заклади охорони здоров’я - центр первинної медико-санітарної допомоги та центральна міська лікарня, які надають, відповідно, первинну та вторинну (спеціалізовану) допомогу.    
Щоб захистити наших медиків від смертельного вірусу, створити умови для роботи в нових обставинах,  лікування хворих, з міського бюджету (в тому числі і з  резервного фонду) були виділені кошти, на які придбали засоби індивідуального захисту та дезинфікуючі, медикаменти, безконтактні термометри, антисептики, кисневі концентратори. 
У 2020 році, завдяки злагодженим діям керівництва Дніпропетровщини та народного депутата Сергія Северина, для нашої лікарні було  придбано і нове сучасне обладнання на суму близько 10 млн. грн.: мобільну рентгенівську систему, сканер мобільного радіографічного приладу (апарат рентгенівський діагностичний пересувний), 2 монітори пацієнта, 1 ультразвукову діагностичну систему, 2 апарати інтенсивної терапії V8600, 4 інфузійних насоси для дозованого введення лікарських засобів, 4 ручних дихальних апарати для новонароджених дітей та дорослих, 6 апаратів штучної вентиляції легень. 
У цьому році провели підготовчу роботу щодо залучення інвестиційних коштів (Уряду Федеративної Республіки Німеччини) для капітального ремонту приміщень амбулаторії №2  центру первинної медико-санітарної допомоги по вулиці Миру, 52. І я сподіваюся, що роботи незабаром будуть розпочаті.

Благоустрій

Незважаючи на витрати, пов’язані з COVID-19, протягом 2020 року нам вдалося реалізувати низку проєктів, спрямованих на благоустрій міста, створення належних умов для навчання та виховання підростаючого покоління Синельникового.
Так, наприклад, ми продовжили роботи з ремонту тротуарів. Старе асфальтоване покриття поступово замінюємо новим або ж  на сучасну плитку. У 2020 році буде капіталь-но відремонтовано близько 13,0 тис. кв. м тротуарів, а саме: на вул. Музична (від Богми до Затишної), вул. Центральна (одна сторона від Залізничної до 25 Дивізії) – за кошти міста, та по вул. 8 Березня від (вул. Західна до вул. Глінки), по вул. Виконкомівська (від будинку №74А до дитячого навчального закладу №5 «Вербиченька»), по вул. Гостинна (від вул. Тітова до вул. Суворова), по вул. Миру (від будинку №30 до будинку №35) – за кошти обласного бюджету, виділені для міста за сприяння голови Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника.  
Продовжуємо втілювати в життя нашу програму «Освітлене місто». У цьому році виконали капітальний ремонт мереж  зовнішнього освітлення на вулицях: Робоча, Вуглова, Георгієвського, Величая Михайла, Ярова, Кримська, Севастопольська, Південна, Нововокзальна, Затишна, Виконкомівська, встановлено 207 світильників.   
Для належного утримання об’єктів благоустрою, поповнили автопарк міської комунальної техніки. За кошти міського бюджету у 2020 році придбали подрібнювач деревини.
Також придбали і трактор-газонокосарку. Нова сучасна техніка допоможе нам максимально швидко, ефективно та зручно проводити косіння великих територій - міських парків, спортивних об’єктів, а також спростити працю косарів.
З метою створення належних умов для відпочинку, у цьому році виконали роботи щодо капітального ремонту території, прилеглої до Центру дитячої та юнацької творчості. Тепер тут з’явився довгоочікуваний майданчик для паркування авто, площа - вимощена  тротуарною та тактильною плиткою, є освітлення, куточок відпочинку. На дитячому ігровому майданчику встановили додаткове  обладнання.
Новий дитячий спортивно-ігровий майданчик з каруселлю, іграшковим мотоциклом, качалкою та іншими елементами дитячих розваг облаштували  в районі будинку №44 на  вулиці  Миру.
Зробили ще кращою паркову зону по вулиці Миру. Роботи проводилися не один рік за кошти обласного бюджету і сьогодні майже завершені.
Тут облаштовані спортивний та дитячі майданчики з гумовим покриттям для занять дітей різного віку, в тому числі з інвалідністю. З’явилися тут і майданчик для гри в шахи, ролердром, зона барбекю. У парку - нове освітлення, акуратні доріжки для пішоходів та велосипедистів. Для більш зручного заїзду зробили знижені бордюри. Навесні запрацює і гейзерний фонтан. 
У листопаді в парку за ініціативи та сприяння небайдужого синельниківця Сергія Комнаренка, за участю інших громадян, вже висаджено 265 беріз,  червонолисті дуби та маленькі сосни, кущі калини  та сніжноягідника.

Нові квартири

На постійному контролі у міської влади – питання покращення житлових умов наших громадян. У місті по вул. Чехова завершено будівництво 100 квартирного житлового комплексу. Ордери на квартири цього року отримали 53 сім’ї синельниківських залізничників – працівники Синельниківського залізничного вузла. Це друга черга 100-квартирного житлового комплексу по вул. Чехова, 4. Першу 44-квартирну житлову секцію працівники синельниківських локомотивного та пасажирського вагонного депо, дистанції колії вже заселили у 2018 році.

Освіта

Як і в попередні роки, проводили роботу, спрямовану на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, реалізацію заходів з енергозбереження. Та, перш за все, з метою дотримання вимог протиепідемічних заходів, з міського бюджету виділили кошти на придбання для закладів освіти дезінфікуючих і антисептичних засобів, безконтактних термометрів, масок, захисних щитків. 
У 2020 році особливу увагу приділили стану пожежних сигналізацій. Сьогодні всі заклади загальної та середньої освіти обладнані новими працюючими  системами сигналізації.
Уперше за бюджетні кошти проводиться реалізація заходів іншої важливої програми, спрямованої на поліпшення гігієнічних умов у закладах освіти міста за рахунок бюджетних коштів. Влітку, до початку нового навчального року, вперше капітально відремонтували приміщення санвузлів 1-го поверху школи №6.
Нещодавно завершені роботи з капремонту внутрішніх вбиралень для хлопців та дівчат у школі №4. Сьогодні подібні ремонтні роботи проводяться в туалетних кімнатах школи №2. Тут планується відремонтувати 4 санвузли: по 2 для дівчат та хлопців середньої та старшої школи.
За кошти міського бюджету виконали капітальний ремонт підлоги спортивної зали школи №5, що експлуатується з 1993 року. Сьогодні старе, зруйноване грибком, дерев’яне покриття підлоги замінено на сучасне. Це, перш за все, - здоров’я та безпека наших дітей.
За підтримки обласної ради на чолі зі Святославом Олійником, на умовах співфінансування, у 2020 році в повному об’ємі завершили ремонт покрівлі дитячого садка №12 «Журавлик». Також тут відремонтували покрівлі альтанок та козирків.
За кошти громадського бюджету замінили вікна у дитсадку №3. В результаті в приміщенні зберігатиметься тепло, покращиться температурний режим, будуть створені сприятливі умови для перебування дітей в дитячому садку і зменшиться кількість захворювання дітей та працівників на гострі респіраторні інфекції.
Надати якісну, повноцінну освіту школярам дозволяє сучасна комп’ютерна техніка. У 2020 році придбали 2 навчальні комп’ютерні комплекси з мультимедійними засобами навчання для шкіл №3 та №4.
У центрі уваги, як і раніше, - діти з особливими потребами. Для їх освіти у 2020 році передбачили кошти для оновлення навчальної та матеріально-технічної бази міського Інклюзивно-ресурсного центру, придбання комплектів дидактичних матеріалів, планшетів, ноутбуків, мультимедійного проєктора.

Все це - щоденна спільна робота керівництва Дніпропетровщини та міста, депутатів різних рівнів, працівників управлінь, служб міської ради, голів квартальних комітетів. 
 З нагоди свята хочу подякувати всім, хто працює на благо синельниківців. Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди.
Окремі слова вдячності за співпрацю та підтримку наших проєктів адресую голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександру Бондаренку, керівнику обласної ради VІІ скликання Святославу Олійнику та народному депутату України Сергію Северину.  Сподіваюся на злагоджену та плідну роботу і у 2021 році.
Слова подяки висловлюю і ветеранам місцевого самоврядування, керівникам міста попередніх років, які вклали свої знання, досвід у становлення нашої громади. 
Від щирого серця бажаю усім  міцного здоров`я, мирного неба над головою, добра та злагоди.  
Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на досягнення бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях, твердості духу та непохитної віри у щасливе майбутнє міста та України.
І на завершення. Шановні синельниківці!   Так, 2020 рік є непростим для всіх нас. Всі разом ми проходимо випробування під назвою «коронавірус». Сьогодні наші медики перебувають, так би мовити, на передовій у боротьбі з невидимим ворогом – підступним вірусом, який забирає життя людей. Тож від усієї громади хочу подякувати всім медичним працівникам за важку цілодобову працю, за терпіння, за самопожертву. Адже, ризикуючи власним життя, вони рятують інших. Хочу особисто побажати всім здоров’я та  сил витримати це навантаження та іспит.
У зв’язку з цим хочу звернутися до кожного мешканця Синельникового. Допоможіть нашим лікарям:  не нехтуйте вимогами карантину, дотримуйтеся протиепідемічних заходів, соціальної дистанції, носіть захисні маски, потурбуйтеся про людей похилого віку, щоб зменшити ризик зараження.  Пам’ятайте, що один ваш необміркований крок може призвести до трагедії в іншій сім’ї. Тож бережіть своє здоров’я та оточуючих!

З повагою,
Дмитро ЗРАЖЕВСЬКИЙ, міський голова.


      


 

Категорія: Новини міста | Додав: admin (02.12.2020)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статті

[07.04.2021]
Коронавірус на Синельниківщині

[07.04.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[07.04.2021]
До восьми років за пів мільйона

[07.04.2021]
В об’єднанні – сила і вигодаВ об’єднанні – сила і вигода

[07.04.2021]
З другої спроби і критичним мінімумомЗ другої спроби і критичним мінімумом

[07.04.2021]
Як я вакцинуваласьЯк я вакцинувалась

[07.04.2021]
До спортшколи прийдуть боксериДо спортшколи прийдуть боксери

[07.04.2021]
Дорога железная…Дорога железная…

[07.04.2021]
За крок від сенсаціїЗа крок від сенсації

[07.04.2021]
З історії Зайцівської школиЗ історії Зайцівської школи

[01.04.2021]
«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини

[31.03.2021]
У Синельниковому триває вакцинація проти COVID-19

[31.03.2021]
Коли закінчуються канікули в міських школах?Коли закінчуються канікули в міських школах?

[31.03.2021]
Великомихайлівці в очікуванні зв’язку із «зовнішнім світом»

[31.03.2021]
З миром та любов’ю до людейЗ миром та любов’ю до людей

[31.03.2021]
Банкет-хол «Rio-de-Roya» запрошуєБанкет-хол «Rio-de-Roya» запрошує

[31.03.2021]
Почуття гумору – крок до президентстваПочуття гумору – крок до президентства

[31.03.2021]
Кримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкритоКримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкрито

[31.03.2021]
Землю знову не дали...Землю знову не дали...

[31.03.2021]
Газ у квітніГаз у квітні

[31.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[31.03.2021]
Прийшла весна –  прибирання пораПрийшла весна –  прибирання пора

[31.03.2021]
Книга – маяк під час штормуКнига – маяк під час шторму

[24.03.2021]
Призначено керівника прокуратуриПризначено керівника прокуратури

[24.03.2021]
Ремонт дороги біля колишнього поста ДАІРемонт дороги біля колишнього поста ДАІ

[24.03.2021]
28-го березня – стрілки годинника вперед28-го березня – стрілки годинника вперед

[24.03.2021]
У когось безсимптомно, інших – температуритьУ когось безсимптомно, інших – температурить

[24.03.2021]
Що буде з безпритульними тваринамиЩо буде з безпритульними тваринами

[24.03.2021]
Великі робітники маленького містаВеликі робітники маленького міста

[24.03.2021]
ВосьмикласницяВосьмикласниця

[24.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[24.03.2021]
Знайомство з головою райдержадміністраціїЗнайомство з головою райдержадміністрації

[24.03.2021]
Все починається з під’їздуВсе починається з під’їзду

[24.03.2021]
Пороги є!Пороги є!

[24.03.2021]
Історія повторюєтьсяІсторія повторюється

[24.03.2021]
Ну що б, здавалося, слова…Ну що б, здавалося, слова…

[17.03.2021]
Як записатися на вакцинацію проти COVID-19Як записатися на вакцинацію проти COVID-19

[17.03.2021]
Шкільне ресторанне менюШкільне ресторанне меню

[17.03.2021]
Призначено голову Синельниківської РДАПризначено голову Синельниківської РДА

[17.03.2021]
Умови створені – чекаємо результатУмови створені – чекаємо результат

[17.03.2021]
Зведений з нуля дитсадок нарешті запрацюєЗведений з нуля дитсадок нарешті запрацює

[17.03.2021]
Рятувальні будніРятувальні будні

[17.03.2021]
Автодор – у стадії банкрутстваАвтодор – у стадії банкрутства

[17.03.2021]
Чарівниця іграшкового світуЧарівниця іграшкового світу

[17.03.2021]
Шість вбивств за минулий рікШість вбивств за минулий рік

[17.03.2021]
Нові експонати для Варварівського музеюНові експонати для Варварівського музею

[17.03.2021]
Забуттю не підлягаєЗабуттю не підлягає

[17.03.2021]
До фіналу не потрапилиДо фіналу не потрапили

[17.03.2021]
СинагогаСинагога

[10.03.2021]
З крадіжками в райавтодорі розбиратиметься поліціяЗ крадіжками в райавтодорі розбиратиметься поліція