Що коїться з ресорним заводом? Сьогодні в місті це є темою для обговорень і пліток: мовляв, і вирізають залишки металу, і майно розпродують, і людей звільняють... Така увага не дивна, адже з заводом-велетнем, який у своїй галузі був свого часу першим в СРСР та другим у Європі за обсягами виробництва, так чи інакше пов’язаний абсолютно кожний синельниківець. Хтось зводив його, інші працювали на цьому гіганті, тисячі осіб є мешканцями мікрорайону по вулиці Миру, який збудував саме СРЗ. А хто не бував у кіно або на виставах у колишньому заводському будинку культури «Родина», який сьогодні став міським центром дитячо-юнацької творчості…
Ми звернулися до першого заступника міського голови Володимира Яковіна з проханням прояснити ситуацію щодо заводу:
- Завод є приватною власністю, тому я не володію інформацією щодо намірів його нинішнього керівництва. Наразі можу зазначити, що підприємство сплачує місту орендну плату за землю, і станом на 1 лютого заборгованість до міського бюджету становила 275 тисяч гривень.
Крім того, як повідомила начальник міськрайонного центру зайнятості Ніна Болтнєва, з кінця грудня по сьогодні до ЦЗ звернулася 41 особа, звільнена з ресорного заводу. До речі, усі звільнення відбулися «за згодою сторін».
Невже славетна історія цього колись бюджетоутворюючого підприємства Синельникового скінчилася?
|