18 грудня сесія міської ради ухвалила бюджет наступного року.
Крім цього, було розглянуто ще близько сорока питань, що стосувалися програм, за якими місто працює в усіх напрямках, затвердження кандидатур людей, які відтепер стануть присяжними міськрайсуду, прийняття до комунальної власності майна лікарні, яка стала міською і її повна назва зараз - Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради. Нагадаємо, що лікарня, незважаючи на назву, як і раніше обслуговуватиме мешканців усього району, адже існують домовленості з усіма громадами Синельниківщини стосовно співфінансування.
Прогнозні показники, зазначені у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста на наступний рік, свідчать, що середньомісячна зарплата одного штатного працівника може дорівнювати 11,017 тис. грн., кількість малих підприємств не має перспектив збільшення і планується на рівні 102, як і останні два роки. Такою ж незмінною залишається й запланована кількість осіб, зайнятих у малому бізнесі – 600.
Варто зазначити, що при розгляді питання щодо внесення змін до додатку Програми громадського бюджету (бюджету участі) міський голова Дмитро Зражевський наголосив, що гроші з міського бюджету виділятимуться не лише на втілення проекту з заміни вікон у дитячому садочку №3, який став переможцем, а й на роботу з сортування сміття, як пропонував проект, поданий представниками першої школи. Тож фактично ми отримали у бюджеті участі одразу два напрямки роботи, на які виділятимуться кошти.
Також міська рада передала функції замовника проектування та виконання робіт у парку на мікрорайоні департаменту ЖКГ та будівництва обладміністрації.
Окремим блоком були розглянуті земельні питання, які затвердили, окрім того, що стосується будівництва гаражів біля 39-го будинку. Як повідомила депутат Інна Шибко, зараз усі суперечливі моменти, що стосуються цього будівництва, розглядаються в судовому порядку, тож депутати вирішили відкласти прийняття рішення до вердикту суду.
Оксана ЛЕНДА.
|