Інтернет-версія газети Берег Надій

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Новини міста
Регіональні новини
В Україні
Політика
Актуально
Проблема
Погляд
Спорт
Здоров’я
Зворотній зв’язок
Кримінал
Фотофакт

Пошук

Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини міста

"Людина  року міста Синельникового" - переможці конкурсу у 2019 році

 

Краща сім’я  міста

Нікітіни Андрій Михайлович та Оксана Вікторівна

Батьки: Андрій Михайлович   - засновник та керівник хіп-хоп команди «М.С.Black», мати: Оксана Вікторівна – черговий по відправці ст. Синельникове-1 та керівник хіп-хоп команди «М.С.Black».

Виховують доньку Яну, яка навчається на ІІІ курсі Українського державного хіміко-технологічного університету  м. Дніпро та входить до складу команди «М.С.Black»

Батьки завжди вміло знаходять компромісні рішення, дотримуються демократичного стилю в спілкуванні та вихованні своєї дитини.

Завдяки вмілим організаторським здібностям членів сім’ї Нікітіних, впровадженню цікавих форм роботи, хіп­хоп команда «М.С.Black» підкорює глядачів своїми креативними виступами вже 23 роки, є активним учасником культурно­масових заходів, фестивалів як регіонального, так і всеукраїнського рівнів.

 

Кращий спортсмен міста

Місюренко Єлизавета Миколаївна,

представник Дніпропетровської обласної федерації кіокушин карате ІКО-1 та входить до складу збірної команди України, учениця Синельниківської школи №2

Відвідує заняття кіокушин карате з  семи років. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, дворазова призерка чемпіонату Європи. Входить до складу збірної команди України.

Має звання «Кандидат у майстри спорту України».

У травні 2019 року стала призеркою Чемпіонату Європи, що проходив в   м. Вроцлав (Польща).

Пропагуючи здоровий спосіб життя, робить особистий внесок у розбудову фізичної культури та спорту міста.

 

Кращий підприємець міста

Воробйова Тетяна Євгенівна,

підприємець

Тетяна Євгенівна має 17-річний стаж роботи на об’єктах  громадського харчування. Сьогодні  очолює кафе «Евріка», «Альянс» та кафе торговельного комплексу «Сонячний», де створила нові робочі місця.

Постійно впроваджує нові методи приготування та рецептури страв.  Бере участь в організації міських святкових заходів, у благоустрої міста, громадському та суспільному житті, у благодійних акціях до святкових дат.

За особистий внесок у формування, становлення і розвиток економіки міста, активну життєву позицію має подяки жителів та керівництва міста.

 

Кращий залізничник міста

Чардимов Юрій Геннадійович,

начальник виробничого структурного підрозділу «Синельниківський колійний ремонтно-механічний завод» філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Українська залізниця»

Очолює підприємство з  2009 року.  Як керівник, приділяє багато уваги фінансовому стану заводу, кадровим питанням та охороні праці.

 Окрім основної діяльності з виконання середнього та капремонту спеціального рухомого складу, колективом освоєно понад 40 видів нової готової продукції та запасних частин для АТ «Українська залізниця».

На високому рівні організував на підприємстві роботу з раціоналізації. Юрієм Геннадійовичем подано та впроваджено 32 раціоналізаторські пропозиції, спрямовані на покращення умов праці, механізації виробництва та економії усіх видів ресурсів.

Депутат міської ради VІІ скликання. За успіхи у праці, високий професіоналізм та активну життєву позицію неодноразово нагороджений відзнаками керівництва Укрзалізниці, Придніпровської залізниці, міста та області.

 

Кращий лікар міста

Яковін  Олег Борисович,

завідувач травматологічного відділення

КЗ «Синельниківська центральна районна лікарня» ДОР»

Працює у лікарні з 1991 року, з 2001 року – на посаді керівника травматологічного відділення. Олег Борисович - вимогливий до себе та підлеглих керівник, у своїй практичній діяльності використовує останні досягнення науки, нові фармакологічні препарати.  

Бере активну участь у житті колективу. З 2000 року має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «ортопедія і травматологія».

Неодноразово нагороджувався відзнаками адміністрації лікарні, управління охорони здоров’я та місцевої влади.

 

 

Кращий працівник житлово-комунального господарства міста

Солом’яний Дмитро Вікторович,

водій Синельниківського міського комунального підприємства «Виробниче об’єднання житлово-комунального господарства»

Дмитро Вікторович працює  у комунальній сфері вже  понад 10 років,  з 2008 року - водієм на даному підприємстві. Нещодавно опанував техніку водіння на Bobcat S770.

Відповідальний, кваліфікований спеціаліст, Дмитро Вікторович своєю працею робить особистий внесок у заходи з благоустрою міста.

 

Кращий працівник поліції міста

Воробйов Антон Сергійович,

дільничний офіцер поліції сектору превенції Синельниківського відділу поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2008 році. На посаді працює понад два роки.

 У 2019 році особисто розкрив  шість злочинів, брав участь у розкритті ще сімох. Має добрі показники щодо профілактики адміністративних правопорушень, вміло веде профілактичну роботу на закріпленій за ним території.

 

Кращий службовець міста

Романовських Андрій Аркадійович,

начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради

Контролює питання енергопостачання, тепла та водопостачання, енергозбереження та ремонту житла, шляхів та благоустрою, зовнішнього освітлення, відновлення ліфтового господарства міста. Здійснює координацію підприємств житлово-комунального господарства міста.

 

Кращий працівник культури міста

Пасічник Жанна Василівна,

керівник вокально-хореографічного

колективу “Натхнення” центру дитячої та юнацької творчості

Жанна Василівна – чудовий керівник та вмілий організатор, багато років навчає дітей мистецтву співу та танцю. У репертуарі колективу -  велика кількість яскравих композицій, завдяки чому  «Натхнення» з перших своїх кроків бере активну участь в житті закладу, міста, області та поза її межами. Сміливо експериментує і постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у майстер-класах, веде активну концертну діяльність.

Нагороджена відзнаками різних рівнів, серед яких – дві грамоти Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм.

 

Кращий вихователь міста

Горбач Тетяна Дмитрівна,

вихователь  комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) комбінованого типу  №12 «Журавлик»

Тетяна Дмитрівна працює в дошкільному закладі 33 роки.  Ерудований, сучасний педагог. У групі створено центр дослідження та експериментування, міні спортивний куточок, різні предметні куточки.

Успішність засвоєння дітьми програмового матеріалу складає 91%. Вихователь у тісній співпраці з батьками ефективно формує в дітей стійкі навички здорового способу життя, індекс  здоров’я в групі - 81%.

Автор методичного посібника «Методичний конструктор батьківських зборів». Досвід вихователя активно застосовується колегами.

Тетяна Дмитрівна нагороджена свідоцтвом учасника Всеукраїнського конкурсу для педагогів «Сталий розвиток – наш вибір»,  неодноразово була відзначена Департаментом освіти і науки ОДА, міською владою, відділом освіти.

 

 

Кращий вчитель міста

Шевченко Людмила Петрівна,

вчитель хімії Синельниківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №5

Людмила Петрівна на посаді вчителя хімії у школі №5 працює з 1992 року. На уроках використовує інформаційні технології, проектне та інтерактивне навчання. Як вчитель-методист, впроваджує власний педагогічний досвід серед вчителів міста, методичні розробки вчителя постійно друкуються у фахових виданнях.

Учні Людмили Петрівни є постійними переможцями  міських та призерами обласних етапів всеукраїнських олімпіад з хімії, обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Людмила Петрівна має нагороди різних рівнів. Завжди дотримується норм педагогічної етики, поважає гідність дитини, захищає її від будь-яких форм фізичного та психічного насильства, вчить дітей активній громадській позиції, особистим прикладом виховує любов до національних традицій. 

Категорія: Новини міста | Додав: admin (12.09.2019)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статті

[07.04.2021]
Коронавірус на Синельниківщині

[07.04.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[07.04.2021]
До восьми років за пів мільйона

[07.04.2021]
В об’єднанні – сила і вигодаВ об’єднанні – сила і вигода

[07.04.2021]
З другої спроби і критичним мінімумомЗ другої спроби і критичним мінімумом

[07.04.2021]
Як я вакцинуваласьЯк я вакцинувалась

[07.04.2021]
До спортшколи прийдуть боксериДо спортшколи прийдуть боксери

[07.04.2021]
Дорога железная…Дорога железная…

[07.04.2021]
За крок від сенсаціїЗа крок від сенсації

[07.04.2021]
З історії Зайцівської школиЗ історії Зайцівської школи

[01.04.2021]
«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини

[31.03.2021]
У Синельниковому триває вакцинація проти COVID-19

[31.03.2021]
Коли закінчуються канікули в міських школах?Коли закінчуються канікули в міських школах?

[31.03.2021]
Великомихайлівці в очікуванні зв’язку із «зовнішнім світом»

[31.03.2021]
З миром та любов’ю до людейЗ миром та любов’ю до людей

[31.03.2021]
Банкет-хол «Rio-de-Roya» запрошуєБанкет-хол «Rio-de-Roya» запрошує

[31.03.2021]
Почуття гумору – крок до президентстваПочуття гумору – крок до президентства

[31.03.2021]
Кримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкритоКримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкрито

[31.03.2021]
Землю знову не дали...Землю знову не дали...

[31.03.2021]
Газ у квітніГаз у квітні

[31.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[31.03.2021]
Прийшла весна –  прибирання пораПрийшла весна –  прибирання пора

[31.03.2021]
Книга – маяк під час штормуКнига – маяк під час шторму

[24.03.2021]
Призначено керівника прокуратуриПризначено керівника прокуратури

[24.03.2021]
Ремонт дороги біля колишнього поста ДАІРемонт дороги біля колишнього поста ДАІ

[24.03.2021]
28-го березня – стрілки годинника вперед28-го березня – стрілки годинника вперед

[24.03.2021]
У когось безсимптомно, інших – температуритьУ когось безсимптомно, інших – температурить

[24.03.2021]
Що буде з безпритульними тваринамиЩо буде з безпритульними тваринами

[24.03.2021]
Великі робітники маленького містаВеликі робітники маленького міста

[24.03.2021]
ВосьмикласницяВосьмикласниця

[24.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[24.03.2021]
Знайомство з головою райдержадміністраціїЗнайомство з головою райдержадміністрації

[24.03.2021]
Все починається з під’їздуВсе починається з під’їзду

[24.03.2021]
Пороги є!Пороги є!

[24.03.2021]
Історія повторюєтьсяІсторія повторюється

[24.03.2021]
Ну що б, здавалося, слова…Ну що б, здавалося, слова…

[17.03.2021]
Як записатися на вакцинацію проти COVID-19Як записатися на вакцинацію проти COVID-19

[17.03.2021]
Шкільне ресторанне менюШкільне ресторанне меню

[17.03.2021]
Призначено голову Синельниківської РДАПризначено голову Синельниківської РДА

[17.03.2021]
Умови створені – чекаємо результатУмови створені – чекаємо результат

[17.03.2021]
Зведений з нуля дитсадок нарешті запрацюєЗведений з нуля дитсадок нарешті запрацює

[17.03.2021]
Рятувальні будніРятувальні будні

[17.03.2021]
Автодор – у стадії банкрутстваАвтодор – у стадії банкрутства

[17.03.2021]
Чарівниця іграшкового світуЧарівниця іграшкового світу

[17.03.2021]
Шість вбивств за минулий рікШість вбивств за минулий рік

[17.03.2021]
Нові експонати для Варварівського музеюНові експонати для Варварівського музею

[17.03.2021]
Забуттю не підлягаєЗабуттю не підлягає

[17.03.2021]
До фіналу не потрапилиДо фіналу не потрапили

[17.03.2021]
СинагогаСинагога

[10.03.2021]
З крадіжками в райавтодорі розбиратиметься поліціяЗ крадіжками в райавтодорі розбиратиметься поліція