
У такій ситуації опинилися жителі Варварівки.
До редакції звернулася жителька с. Варварівка Любов Товстонос, яка розповіла, що вже кілька місяців у селі не працює аптека, яка розташовувалася у приміщенні амбулаторії та послугами котрої користувалися не лише варварівці, а й жителі Василівки-на-Дніпрі, Воронового, Ненаситця, Михайлівки.
- 18 років працювала у нас фармацевт Людмила Азарова, - поділилася з редакцією читачка. – Та хіба може людина працювати на ті копійки, що вона стала отримувати, коли її ставку почали скорочувати? Ось і розрахувалася, а ми залишилися без аптеки. До нас і з сусідніх сел за ліками приїжджали, а тепер що? Наш сімейний лікар Світлана Панова виписала мені ліки, а купляти їх де? До Славгорода або тим більше до Синельникового нам тепер через карантин не дістатися…
Ми звернулися за коментарем до голови Славгородської селищної ради Василя Сороковського.
- Так, в приміщенні амбулаторії центральна 59-та аптека орендує місце, яке наразі порожніє. Ми вже зверталися до приватних підприємців, які надають фармацевтичні послуги, пропонували охопити ними і наші села, та поки що жоден не відгукнувся. Сама ж 59-та аптека активності у пошуках нового фармацевта не виказує. Тому ми знову запрошуємо до співпраці всіх, хто займається аптечним бізнесом: ми готові надати приміщення для реалізації лікарняних засобів будь-якої миті!
Від редакції:
Залишитись без засобів лікування тоді, коли в усьому освіті оголошено пандемію коронавірусу, а на Дніпропетровщині запроваджено надзвичайну ситуацію – це неприпустимо. Тим більше, що варварівцям тепер недоступна навіть звичайна зеленка, що вже казати про маски чи антисептики… |