Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Спорт

«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини

У день весняного рівнодення у Раївці відбувся чемпіонат Синельниківщини з волейболу серед чоловіків, який мав статус відкритого. Проходив цей захід у спортзалі колишньої восьмирічної школи. У зв’язку з карантином було запрошено лише чотири команди. Квартет учасників склали дві команди господарів, «Торнадо» з Синельникового та волейболісти колективу «Шевченко» з Гірок.
На церемонії відкриття змагань від Синельниківської районної організації Всеукраїнського спорттовариства «Колос» були вручені подарунки Євгенії Кірній – капітану шевченківців та віцекапітану шевченківців Дем’янові Бородею, які святкували у цей день іменини. Учасники привітали їх оплесками.
Далі розпочався змагальний процес. За регламентом на майданчику мала бути присутня мінімум одна жінка, тому у всіх колективах серед чоловіків грали спортсменки іншої статі.
Перший матч: «Колос-1» (Раївка) – «Шевченко» (Гірки). Суддя: А. Романович. «Колос-1»: Андрій Грудик (капітан), Олександр Громак, Роман Бур’ян, Ігор Хасенко, Валерія Іваник, Кирило Федорченко.
«Шевченко»: Євгенія Кірна (капітан), Марина Шолом, Дем’ян Бородей, Олександр Роєнко, Роман Натока, Владислав Усик.
У першій партії господарі двічі відривалися у рахунку на кілька пунктів. Але двічі шевченківці зрівнювали кількість балів. Та все ж, маючи перевагу у зрості та досвіді, раївці з першої команди перемогли у двох партіях: 25:15 та 25:14.
Другий матч: «Колос-2» (Раївка) – «Торнадо» (Синельникове).
«Колос-2»: Володимир Лебідь (капітан), Максим Поплавський, Євгеній Терещенко, Олександр Романович, Ярослав Андрієнко,  Віталіна Яланська, Вікторія Мороз.
«Торнадо»: Тетяна Шляпнікова (капітан), Олександр Зибенков, Анатолій Чаплигін, Ігор Ісаєв, Ігор Кальмов, Максим Соловей, Ігор Горчанюк.
Перша партія цього протистояння проходила за рівним сценарієм. Про це свідчить рахунок протягом гри: 15:15, 18:18, 21:21, 22:22, 24:24… Протокол матчу був розрахований на тридцять пунктів. Другі хазяїни не примусили секретаря змагань робити доповнення, вони виграли 30:28.
Початок другої партії торнадівці розпочали під впливом попередніх подій. Саме цим можна пояснити той факт, що за рахунку 1:1 синельниківці стояли та дивилися, як м’яч опускається на їхню половину. 2:1 на користь «Колоса-2». Та торнадівці взяли себе в руки і вийшли уперед на декілька пунктів. Другі господарі зрівнюють рахунок 6:6. Синельниківці відриваються знову, та раївці ставлять гарний блок і трохи скорочують розрив у рахунку – 11:15. При різниці у шість пунктів (12:18) «Колос-2» бере тайм-аут. Та суперники врахували помилки першої партії і не знизили темпу – 25:15 за «Торнадо».
Третя партія мала вирішити, хто переможе. Коли синельниківці набрали 14 очок, «Колос-2» продовжував боротьбу та виграв декілька пунктів. Та все ж 15:10 за «Торнадо».
Третій матч: «Колос-2» – «Шевченко». Раївці розпочали з місця у кар’єр – повели з рахунком 5:0. У середині партії розрив у пунктах був вже 11:5 за хазяїнами. І ось що вплинуло на це: команда «Шевченко» демонструвала статичну гру. Тобто руху під час матчу, на відміну від суперників, було обмаль. Та після того, як шевченківці додали обертів, вони змогли набрати п’ять пунктів поспіль. Гарно на блоці діяла капітан Євгенія Кірна, підбирав м’ячі Дем’ян Бородей, у захисті впевнено почувалися Марина Шолом та Олександр Роєнко. Атакувальні дії демонстрували Роман Натока та Владислав Усик. Це був командний сплеск. І лише статичність на початку зустрічі не дозволила наздогнати «Колос-2»: 25:21 за хазяїнами.
Друга партія була впертою. За рахунку 22:23 шевченківці беруть тайм-аут. Та «Колос-2» не розслабився – 25:22.
Четверта зустріч: «Торнадо» – «Шевченко». У синельниківців сильніша атака та досвід дозволили диктувати свої умови у матчі: 25:10, 25:15.
П’ята зустріч: «Колос-1» – «Торнадо». З перших хвилин вперта боротьба. Хазяїни ставлять гарний блок та набирають пункти, потім знову рахунок нічийний. «Колос-1» виграє першу партію 25:22. У другій половині матчу за рахунку 1:1 було два поспіль спірних м’яча. Далі торнадівець Анатолій Чаплигін у падінні прийняв м’яч після атаки суперників. Його партнер Олександр Зибенков не побачив, що Анатолій ще не встиг підвестися, та відпасував йому назад. Чаплигін, лежачи на паркеті, кулаком перекинув м’яча через сітку та приніс команді заліковий пункт. Це викликало оплески усіх учасників. Та все ж 25:12 за «Колосом-1».
У шостій зустрічі грали земляки: «Колос-1» та «Колос-2». Перша команда була сильнішою: 25:15, 25:17. Таким чином, «Колос-1» став чемпіоном району, «Торнадо» – віцечемпіоном, «Колос-2» – бронзовим призером.
Усім гравцям були вручені медалі. Окремо хочу виділити дії жінок у чоловічих командах. Вони грали на рівних. Не лякалися м’яча, почувалися впевнено, подачі в них були сильні, захисні дії – надійні. Районне товариство «Колос» висловлює щиру подяку голові Раївської ОТГ Юрію Мартиненку за надану спортивну базу.

Дмитро ДАНИЛЕНКО, голова СРО «Колос».

Категорія: Спорт | Додав: admin (01.04.2021)
Переглядів: 222 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статті

[07.07.2021]
Футбол, ковзанка, автоголФутбол, ковзанка, автогол

Петро і Павло – учні ХристовіПетро і Павло – учні Христові

[16.06.2021]
Літній відпочинок  маленьких славгородцівЛітній відпочинок  маленьких славгородців