Інтернет-версія газети Берег Надій

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Новини міста
Регіональні новини
В Україні
Політика
Актуально
Проблема
Погляд
Спорт
Здоров’я
Зворотній зв’язок
Кримінал
Фотофакт

Пошук

Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Актуально

Місцеві вибори - 2020

Депутати Дніпропетровської обласної ради

1. Адамський Анатолій Павлович, 30.09.1951, вища, безпартійний, перший заступник голови обласної ради, м. Дніпро, округ 14, 1076 голосів, «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

2. Амелін Сергій Володимирович, 30.11.1969, вища, член ПП «Європейська Солідарність», директор «Благодійного фонду «Об’єднані заради миру», м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

3. Андрійченко Олексій Дмитрович, 25.05.1971, вища, безпартійний, голова наглядової ради ТОВ «Корпорація Укральянс», м. Дніпро, округ 4, 1663 голоси, «ПРОПОЗИЦІЯ».

4. Афанасьєв Олександр Анатолійович, 29.04.1968, вища, член партії «Громадська Сила», тимчасово не працює, м. Дніпро, «Громадська сила».

5. Афанасьєва Євгенія Олександрівна, 16.04.1991, вища, безпартійна, заступник начальника Шевченківського відділу державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, м. Дніпро, «Громадська сила».

6. Бабаченко Наталія Володимирівна, 06.05.1977, вища, безпартійна, директор, ТОВ «А БІЗНЕС», м. Дніпро, «ПРОПОЗИЦІЯ».

7. Бабенко Марія Ігорівна, 15.02.1993, вища, член партії ВО «Батьківщина», директор з розвитку ТОВ «СУ-7», м. Кривий Ріг, ВО «Батьківщина».

8. Баландін Сергій Вікторович, 01.11.1973, вища, безпартійний, начальник дільниці водовідливу ПрАТ «ЦГЗК», шахта «Гігант-Глибока», м. Кривий Ріг, округ 8, 1001 голос, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

9. Березинський Володимир Павлович, 21.04.1961, вища, член ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», професор КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради, м. Київ, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

10. Біла Дар’я Олегівна, 02.10.1990, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», заступник директора - начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

11. Богатирьов Андрій Валерійович, 09.04.1976, вища, безпартійний, директор ТОВ «Північавто», м. Кривий Ріг, округ 10, 2138 голосів, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

12. Бондаренко Олександр Вікторович, 22.01.1987, вища, безпартійний, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, м. Харків, округ 7, 1933 голоси, «СЛУГА НАРОДУ».

13. Борисенко Олексій Володимирович, 21.05.1977, вища, безпартійний, директор ПП «Полюс віта», м. Павлоград, округ 14, 1351 голос, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

14. Боровик Геннадій Васильович, 03.11.1964, вища, член ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», фізична особа – підприємець, м. Марганець, округ 12, 1772 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

15. Булавка Галина Іллівна, 11.08.1953, вища, безпартійна, директор ТОВ ТРК «НОВА» ТОВ ТРК «ІРТ», м. Дніпро, ВО «Батьківщина».

16. Буряк Олександр Миколайович, 14.12.1951, вища, безпартійний, голова Юр’ївської районної ради, смт Юр’ївка, округ 14, 2145 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

17. Веропотвелян Микола Петрович, 10.09.1959, вища, безпартійний, Генеральний директор, КП «Міжобласний центр медичної генетики і пренатальної діагностики імені П.М. Веропотвеляна Дніпропетровської обласної ради», м. Кривий Ріг, округ 9, 2491 голос, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

18. Гальченко Андрій Володимирович, 13.07.1971, вища, член ПП «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА», радник Криворізького міського голови, м. Кривий Ріг, округ 8, 6187 голосів, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

19. Геккієв Артур Долхатович, 13.01.1963, вища, безпартійний, Генеральний Директор ТОВ «Велес», с. Вільне Криворізький район, округ 11, 1814 голосів, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

20. Герасимчук Дмитро Юрійович, 05.03.1990, вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, с. Орлівщина Новомосковський район, округ 13, 3116 голосів, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

21. Гиренко Лілія Анатоліївна, 30.11.1969, вища, безпартійна, начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, м. Дніпро, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

22. Горб Ольга Валеріївна, 07.05.1980, вища, безпартійна, тимчасово не працює, м. Дніпро, «ПРОПОЗИЦІЯ».

23. Горобець Сергій Геннадійович, 26.01.1982, вища, безпартійний, Генеральний директор ТОВ «ЦСК», м. Нікополь, округ 13, 2936 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

24. Горулько Ольга Юріївна, 12.03.1984, вища, член партії «Слуга Народу», директор з економіки ТОВ «Растро КР», м. Кривий Ріг, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

25. Грекова Наталія Миколаївна, 25.03.1987, вища, безпартійна, тимчасово не працює, м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

26. Гуфман Геннадій Леонідович, 28.08.1970, вища, член ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», директор ПП «IP – ІНВЕСТ –ГРУПП», м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

27. Дегтяренко Максим Євгенович, 26.08.1985, вища, член ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», директор ТОВ «К.О.Д.», м. Дніпро, округ 3, 2626 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

28. Денисенко Андрій Сергійович, 01.01.1973, вища, безпартійний, тимчасово не працює, м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

29. Доценко Ігор Іванович, 28.11.1965, вища, безпартійний, директор ТОВ «Творчо-виробниче об’єднання «Кривбасфільм», м. Кривий Ріг, округ 10, 1625 голосів, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

30. Дубовик Віктор Анатолійович, 15.08.1964, вища, член партії ВО «Батьківщина», голова ФГ «Україна 2000», с-ще Васильківка, округ 14, 2033 голоси, ВО «Батьківщина».

31. Ельдаров Абдула Ісаєвич, 29.03.1966, вища, член Партії «Громадська Сила», фізична особа-підприємець, м. Дніпро, «Громадська сила».

32. Жадан Євгеній Володимирович, 25.03.1975, вища, безпартійний, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату, м. Дніпро, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

33. Живага Оксана Анатоліївна, 24.04.1979, вища, член політичної партії «Блок Вілкула «Українська перспектива», виконавчий директор ГО «Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива», м. Павлоград, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

34. Забродський Михайло Віталійович, 24.01.1973, вища, безпартійний, Народний депутат України IX скликання, м. Житомир, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

35. Заворотній Віктор Петрович, 12.04.1951, вища, безпартійний, Президент ТОВ «Агро-Овен», м. Дніпро, «СЛУГА НАРОДУ».

36. Збарська Катерина Юріївна, 05.05.1984, вища, член Партії «Громадська Сила», економіст ТОВ фірма «ЛЕКИ», м. Дніпро, «Громадська сила».

37. Зеєва Олена Вікторівна, 14.08.1985, вища, безпартійна, секретар керівника Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради, м. Дніпро, округ 1, 1883 голоси, «Громадська сила».

38. Ісаєв Гілал Міргасан огли, 05.04.1965, вища, член партії ВО «Батьківщина», директор приватного сільськогосподарського підприємства «Каспій», м. П’ятихатки, ВО «Батьківщина».

39. Іскендеров Іскендер Расул Огли, 23.08.1961, вища, безпартійний, лікар-хірург КНП «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради, м. Павлоград, округ 14, 2625 голосів, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

40. Калюшик-Пельтек Христина Миколаївна 26.05.1987, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», менеджер з продажу ТОВ «Центр електромеханічної діагностики», м. Дніпро, ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

41. Касьянов Нікіта Сергійович, 15.10.1999, вища, безпартійний, директор з розвитку ТОВ «Террамакс-Україна», м. Дніпро, округ 5, 3429 голосів, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

42. Каширін Ігор Валерійович, 07.02.1983, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ», голова Дніпропетровської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ», м. Дніпро, округ 3, 2028 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

43. Каштан Олег Васильович, 17.01.1974, вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, м. Дніпро, округ 8, 1389 голосів, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

44. Кеда Наталія Василівна, 28.03.1976, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», голова Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

45. Козловський Ігор Олегович, 08.11.1972, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», Генеральний директор ПАТ «Інтеркорн корн просессінг індастрі», м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

46. Коломоєць Анатолій Олександрович, 19.10.1989, вища, безпартійний, директор КЗО «Криворізька спеціальна школа «Сузір’я» Дніпропетровської обласної ради», м. Кривий Ріг, округ 10, 4309 голосів, ПП «СЛУГА НАРОДУ».

47. Кондракова Ганна В’ячеславівна, 04.11.1976, вища, безпартійна, начальник прес-центру ТОВ «Готельна сфера», м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

48. Кононенко Сергій Вікторович, 14.11.1978, вища, безпартійний, директор ТОВ «Клубний сервіс», м. Дніпро, округ 6, 2510 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

49. Корнякова Тетяна Всеволодівна, 06.01.1958, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», завідувач кафедри адміністративного та кримінального права і процесу Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

50. Кошляк Михайло Анатолійович, 27.02.1970, вища, безпартійний, заступник директора ТОВ «Кам’янське Агро», м. Дніпро, округ 6, 2471 голос, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

51. Краснов Руслан Загідович, 16.05.1994, вища, член Партії «Громадська Сила», помічник адвоката, м. Дніпро, «Громадська сила».

52. Кручінін Олександр Сергійович, 03.06.1977, вища, безпартійний, директор ТОВ «Архітектурне бюро «СІРІУС», м. Дніпро, «Громадська сила».

53. Крюкова Дар’я Олександрівна, 1989, вища, безпартійна, фізична особа-підприємець, м. Дніпро, «Громадська сила».

54. Кужман Олег Миколайович, 07.02.1970, вища, безпартійний, заступник генерального директора Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля», м. Дніпро, округ 7, 1977 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

55. Кукса Анатолій Іванович, 08.06.1952, вища, безпартійний, директор сільськогосподарського ТОВ «Дніпро-Н», с. Пушкарівка Кам’янський район, округ 7, 3167 голосів, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

56. Курячий Максим Павлович, 08.11.1979, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», фізична особа – підприємець, м. Дніпро, округ 4, 5188 голосів, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

57. Лавріненко Олексій Євгенійович, 22.03.1984, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗІЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», фізична особа-підприємець, с. Вільне Криворізький район, округ 9, 2099 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

58. Лисенко Михайло Олександрович, 06.09.1977, вища, безпартійний, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, м. Дніпро, округ 4, 7973 голоси, «ПРОПОЗИЦІЯ».

59. Лифар Тетяна Іванівна, 10.07.1954, вища, безпартійна, головний бухгалтер ТОВ «Екоенергосервіс Дніпро», м. Дніпро, «Громадська сила».

60. Лукашук Микола Васильович, 24.11.1980, вища, безпартійний, керівник некомерційної професійної організації «Національна асоціація арбітражних керуючих», м. Кривий Ріг, округ 8, 3045 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

61. Любоненко Юрій Вікторович, 12.04.1950, вища, безпартійний, Генеральний директор ТОВ «НАРА», м. Кривий Ріг, «ПРОПОЗИЦІЯ».

62. Майстренко Олександр Володимирович, 14.05.1965, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», Генеральний директор ПАТ «Дніпровський крохмалепатоковий комбінат», м. Київ, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

63. Македонський Ігор Олександрович, 14.06.1961, вища, безпартійний, Генеральний директор КП «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва» Дніпропетровської обласної ради», м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

64. Манза Сергій Вікторович, 23.10.1974, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», пенсіонер, м. Дніпро, округ 1, 1704 голоси, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

65. Мартовицький Артур Володимирович, 16.06.1964, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», радник керівника ТОВ «Донбаська топливно-енергетична компанія «Східенерго», м. Павлоград, округ 14, 15434 голоси, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

66. Марченко Артем Володимирович, 11.11.1992, вища, безпартійний, керуючий справами виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, м. Дніпро, округ 4, 1903 голоси, «СЛУГА НАРОДУ».

67. Масалов Михайло Вікторович, 25.06.1973, вища, безпартійний, Генеральний директор КП «Дніпротеплоенерго» Дніпропетровської обласної ради, с. Старі Кодаки Дніпровський район, округ 3, 2131 голос, «СЛУГА НАРОДУ».

68. Мірошніченко Маріанна Олександрівна, 26.05.1979, вища, безпартійна, голова правління Дніпровської міської громадської організації захисту тварин «Вірність», смт Обухівка Дніпровський район, округ 1, 1580 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

69. Міфтахутдінова Діна Артурівна, 02.11.1973, вища, безпартійна, директор КЗ «Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності», м. Дніпро, «СЛУГА НАРОДУ».

70. Молоков Станіслав Вікторович, 29.06.1971, вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, м. Дніпро, Дніпровський район, «ПРОПОЗИЦІЯ».

71. Мороз Андрій Ігоревич, 13.07.1986, вища, безпартійний, комерційний директор ТОВ «АКАМ», м. Дніпро, округ 2, 1938 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

72. Мороз Світлана Михайлівна, 31.10.1955, вища, безпартійна, завідуюча обласним центром психосоматичних розладів на базі психоневрологічного відділення КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова», с. Новоолександрівка, Дніпровський район, «ПРОПОЗИЦІЯ».

73. Музика Дмитро Сергійович, 02.08.1989, вища, безпартійний, телеоператор регіонального відділу ТОВ «Інформаційне агентство «112 – Україна», м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

74. Мухтаров Гошгар Аладдін-огли, 26.04.1973, загальна середня, безпартійний, заступник директора СФГ «Сяйво», с. Преображенка Дніпровський район, округ 5, 3455 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

75. Немченко Катерина Ігорівна, 17.04.1998, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», тимчасово не працює, м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

76. Олійник Святослав Васильович, 04.12.1975, вища, безпартійний, голова обласної ради, м. Дніпро, «СЛУГА НАРОДУ».

77. Ольшанська Олена Сергіївна, 03.06.1982, вища, безпартійна, арбітражний керуючий, м. Кривий Ріг, округ 9, 2171 голос, «СЛУГА НАРОДУ».

78. Охендовський Михайло Володимирович, 27.10.1973, вища, безпартійний, адвокат в АДВОКАТСЬКОМУ ОБ’ЄДНАННІ «ВЗ ТА ПАРТЕРИ», м. Київ, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

79. Охрименко Сергій Васильович, 31.05.1961, вища, безпартійний, адвокат в Адвокатському об’єднанні «СИНЕРГІЯ», м. Дніпро, округ 2, 1889 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

80. Палош Андрій Андрійович, 09.03.1974, вища, безпартійний, головний лікар КП «НІКОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ», с. Першотравневе Нікопольський район, округ 12, 3721 голос, «СЛУГА НАРОДУ».

81. Піддубний Сергій Олександрович, 12.12.1973, вища, безпартійний, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області - заступник Головного Державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської області, м. Нікополь, округ 12, 4174 голоси, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

82. Пісоцький Володимир Анатолійович, 23.03.1977, вища, безпартійний, директор ТОВ «Редакція газети «Зоря», м. Дніпро, округ 5, 1872 голоси, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

83. Плахотнік Олена Олександрівна, 07.06.1975, вища, член партії ВО «Батьківщина», завідувачка кафедри Дніпровського державного технічного університету, м. Кам’янське, ВО «Батьківщина».

84. Порожній Юрій Володимирович, 09.01.1971, вища, безпартійний, перший заступник начальника (у розпорядженні) Управління Служби Безпеки України у Дніпропетровській області, м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

85. Пригунов Гліб Олександрович, 17.06.1974, вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», голова Громадської організації «Фонд перетворення суспільства «Універсу»», м. Дніпро, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

86. Пустова Аріна Олександрівна, 16.09.1989, вища, безпартійна, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ФОП, ТОВ «Профмаркет сервіс», м. Кривий Ріг, округ 9, 2819 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

87. Пустова Марія Іванівна, 01.01.1958, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», керівник-суспільний організатор «Обирай життя», м. Дніпро, округ 14, 3505 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

88. Пучка Анатолій Давидович, 26.12.1951, вища, безпартійний, пенсіонер, с. Маломихайлівка Синельниківський район, округ 14, 2632 голоси, «СЛУГА НАРОДУ».

89. Разгоняєв Михайло Васильович, 08.09.1952, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА», пенсіонер, м. Дніпро, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

90. Резниченко Максим Сергійович, 22.06.1982, вища, безпартійний, керівник виробничої служби Шахтоуправління «Тернівське» «ДТЕК Павлоградвугілля», шахта «Самарська», м. Тернівка Павлоградський район, «СЛУГА НАРОДУ».

91. Резніченко Валентин Михайлович, 22.04.1972, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ», тимчасово не працює, с. Коленці Київська обл.., «ПРОПОЗИЦІЯ».

92. Рой Володимир Миколайович, 16.10.1961, вища, безпартійний, голова фермерського госпдарства «Рой В.М.», м. Синельникове, округ 14, 3709 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

93. Савченко Олександр Миколайович, 20.10.1990, вища, член політичної партії «Слуга Народу», помічник-консультант народного депутата України, м. Кривий Ріг, округ 8, 3961 голос, «СЛУГА НАРОДУ».

94. Світла Валерія Валеріївна, 17.10.1995, вища, безпартійна, радник патронатної служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації, м. Дніпро, «СЛУГА НАРОДУ».

95. Селіванова Людмила Євгенівна, 07.05.1983, вища, безпартійна, иректор з правових питань дочірнього підприємства, м. Дніпро, округ 10, 1721 голос, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

96. Сергєєв Вячеслав Сергійович, 29.10.1979, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», фізична особа – підприємець, м. Дніпро, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

97. Ситниченко Євген Володимирович, 03.06.1980, вища, безпартійний, голова Широківської районної державної адміністрації, с-ще Широке Криворізький район, округ 11, 2536 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

98. Сімонов Юрій Юрійович, 13.06.1972, вища, безпартійний, директор ТОВ «ЕНТУЗІАСТ ТАЙМ», м. Дніпро, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

99. Сірий Олександр Станіславович, 09.12.1993, вища, безпартійний, фізична особа – підприємець, смт Чернігівка Запорізька обл., ВО «Батьківщина».

100. Скорук Тамара Олексіївна, 08.07.1963, професійно-технічна, безпартійна, голова СФГ «Скорук А.В.», с-ще Томаківка Нікопольський район, округ 12, 4868 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

101. Сотула Олександра Федорівна, 15.08.1966, вища, член партії ВО «Батьківщина», фізична особа – підприємець, м. Дніпро, ВО «Батьківщина».

102. Танетко Роман Віталійович, 21.04.1986, професійно-технічна, член Політичної партії «Європейська Солідарність», заступник директора КП «Патріот» Дніпровської міської ради, м. Дніпро, округ 14, 1220 голосів, «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

103. Тимошенко Владлен Васильович, 19.05.1964, вища, безпартійний, директор ТОВ «Бізнес-центр «Комінфо ЛТД», м. Дніпро, «СЛУГА НАРОДУ».

104. Турчак Альона Миколаївна, 20.09.1984, вища, безпартійна, заступник директора департаменту по роботі з активами – начальник управління з питань комунальної власності Дніпровської міської ради, м. Дніпро, округ 1, 2485 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

105. Удод Євген Григорович, 30.05.1973, вища, безпартійний, тимчасово не працює, м. Дніпро, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

106. Удод Ірина Володимирівна, 03.06.1952, середньо-технічна, безпартійна, пенсіонерка, м. Кривий Ріг, округ 9, 2069 голосів, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

107. Ульяхіна Антоніна Миколаївна, 18.07.1949, вища, член партії ВО «Батьківщина», пенсіонерка, м. Дніпро, ВО «Батьківщина».

108. Хазан Павло Вікторович, 17.11.1974, вища, безпартійний, заступник директора КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради, м. Дніпро, округ 3, 1175 голосів, «ПРОПОЗИЦІЯ».

109. Холоденко Тетяна Фердинандівна, 13.10.1959, вища, безпартійна, начальник управління охорони праці, екологічного нагляду і спеціального режиму – головний еколог ДП «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод», м. Павлоград, округ 14, 1961 голос, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

110. Хорішко Володимир Володимирович, 15.05.1982, загальна середня, безпартійний, директор ТОВ «Еко-Союз Синельникове», м. Дніпро, округ 14, 1517 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

111. Цвітнова Олена Віталіївна, 23.06.1974, вища, безпартійна, комерційний агент ТОВ «ТОП-СОФТ», м. Кривий Ріг, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

112. Циркін Ігор Маркович, 06.09.1974, вища, безпартійний, директор ПрАТ «Дніпрополімермаш», м. Дніпро, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

113. Чабанова Тетяна Сергіївна, 03.02.1983, вища, безпартійна, помічник-консультант народного депутата України, м. Кривий Ріг, округ 10, 3540 голосів, «СЛУГА НАРОДУ».

114. Чебанов Костянтин Олегович, 19.01.1957, вища, безпартійний, Генеральний директор КНП «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради, м. Дніпро, «ПРОПОЗИЦІЯ».

115. Черняк Олег Іванович, 10.03.1968, вища, безпартійний, заступник голови Центральної районної у місті Дніпрі ради з питань діяльності виконавчих органів, м. Дніпро, округ 2, 2313 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

116. Чиркова Олена Василівна, 23.02.1960, вища, безпартійна, директор ТОВ «Науково виробниче підприємство «Промтехеко», с. Оленівка Криворізький район, округ 11, 1647 голосів, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

117. Чорний Валерій Іванович, 10.06.1968, вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», Генеральний директор КНП «Міська клінічна лікарня №11» Дніпровської міської ради, м. Дніпро, округ 4, 2784 голоси, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

118. Шефер Олександр Михайлович, 06.01.1956, вища, безпартійний, Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, м. Кривий Ріг, «СЛУГА НАРОДУ».

119. Шипко Андрій Федорович, 26.03.1970, вища, безпартійний, перший заступник директора Національного інституту раку, м. Нікополь, округ 12, 4594 голоси, БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА».

120. Яковлева Олена Олександрівна, 11.09.1979, професійно-технічна, безпартійна, менеджер з просування лікарських засобів ТОВ «Біотехнос», м. Вільногірськ, округ 1, 1194 голоси, «СЛУГА НАРОДУ».

Категорія: Актуально | Додав: admin (09.11.2020)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статті

[07.04.2021]
Коронавірус на Синельниківщині

[07.04.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[07.04.2021]
До восьми років за пів мільйона

[07.04.2021]
В об’єднанні – сила і вигодаВ об’єднанні – сила і вигода

[07.04.2021]
З другої спроби і критичним мінімумомЗ другої спроби і критичним мінімумом

[07.04.2021]
Як я вакцинуваласьЯк я вакцинувалась

[07.04.2021]
До спортшколи прийдуть боксериДо спортшколи прийдуть боксери

[07.04.2021]
Дорога железная…Дорога железная…

[07.04.2021]
За крок від сенсаціїЗа крок від сенсації

[07.04.2021]
З історії Зайцівської школиЗ історії Зайцівської школи

[01.04.2021]
«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини

[31.03.2021]
У Синельниковому триває вакцинація проти COVID-19

[31.03.2021]
Коли закінчуються канікули в міських школах?Коли закінчуються канікули в міських школах?

[31.03.2021]
Великомихайлівці в очікуванні зв’язку із «зовнішнім світом»

[31.03.2021]
З миром та любов’ю до людейЗ миром та любов’ю до людей

[31.03.2021]
Банкет-хол «Rio-de-Roya» запрошуєБанкет-хол «Rio-de-Roya» запрошує

[31.03.2021]
Почуття гумору – крок до президентстваПочуття гумору – крок до президентства

[31.03.2021]
Кримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкритоКримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкрито

[31.03.2021]
Землю знову не дали...Землю знову не дали...

[31.03.2021]
Газ у квітніГаз у квітні

[31.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[31.03.2021]
Прийшла весна –  прибирання пораПрийшла весна –  прибирання пора

[31.03.2021]
Книга – маяк під час штормуКнига – маяк під час шторму

[24.03.2021]
Призначено керівника прокуратуриПризначено керівника прокуратури

[24.03.2021]
Ремонт дороги біля колишнього поста ДАІРемонт дороги біля колишнього поста ДАІ

[24.03.2021]
28-го березня – стрілки годинника вперед28-го березня – стрілки годинника вперед

[24.03.2021]
У когось безсимптомно, інших – температуритьУ когось безсимптомно, інших – температурить

[24.03.2021]
Що буде з безпритульними тваринамиЩо буде з безпритульними тваринами

[24.03.2021]
Великі робітники маленького містаВеликі робітники маленького міста

[24.03.2021]
ВосьмикласницяВосьмикласниця

[24.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[24.03.2021]
Знайомство з головою райдержадміністраціїЗнайомство з головою райдержадміністрації

[24.03.2021]
Все починається з під’їздуВсе починається з під’їзду

[24.03.2021]
Пороги є!Пороги є!

[24.03.2021]
Історія повторюєтьсяІсторія повторюється

[24.03.2021]
Ну що б, здавалося, слова…Ну що б, здавалося, слова…

[17.03.2021]
Як записатися на вакцинацію проти COVID-19Як записатися на вакцинацію проти COVID-19

[17.03.2021]
Шкільне ресторанне менюШкільне ресторанне меню

[17.03.2021]
Призначено голову Синельниківської РДАПризначено голову Синельниківської РДА

[17.03.2021]
Умови створені – чекаємо результатУмови створені – чекаємо результат

[17.03.2021]
Зведений з нуля дитсадок нарешті запрацюєЗведений з нуля дитсадок нарешті запрацює

[17.03.2021]
Рятувальні будніРятувальні будні

[17.03.2021]
Автодор – у стадії банкрутстваАвтодор – у стадії банкрутства

[17.03.2021]
Чарівниця іграшкового світуЧарівниця іграшкового світу

[17.03.2021]
Шість вбивств за минулий рікШість вбивств за минулий рік

[17.03.2021]
Нові експонати для Варварівського музеюНові експонати для Варварівського музею

[17.03.2021]
Забуттю не підлягаєЗабуттю не підлягає

[17.03.2021]
До фіналу не потрапилиДо фіналу не потрапили

[17.03.2021]
СинагогаСинагога

[10.03.2021]
З крадіжками в райавтодорі розбиратиметься поліціяЗ крадіжками в райавтодорі розбиратиметься поліція