Інтернет-версія газети Берег Надій

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Новини міста
Регіональні новини
В Україні
Політика
Актуально
Проблема
Погляд
Спорт
Здоров’я
Зворотній зв’язок
Кримінал
Фотофакт

Пошук

Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Актуально

Дмитро Зражевський: Синельниківська громада відкрита для всіх

15 вересня Cинельникове святкуватиме 150-й день народження, а  21 вересня - 75-у  річницю з дня визволення від нацистських загарбників. Два такі визначні ювілеї – чудовий привід підбити певні підсумки, прозвітувати про успіхи, провести «роботу над помилками», окреслити перспективи. 

Саме про це сьогодні наша розмова з міським головою Дмитром Зражевським. 

- Почну із того, якими здобутками ми зустрічаємо ювілейний день народження нашого міста. Від 2010-го року, коли містяни довірили мені відповідати за Синельникове, нехай не так «швидко й одразу», як би того хотілося, але ми робимо поступові й послідовні кроки щодо розвитку інфраструктури міста. 
Наведу лише кілька прикладів: проведено значну роботу з освітлення північної та східної частини нашого міста, капремонт мереж освітлення вулиці Каштанової, 333 Дивізії, Вагонної, Залізничної, Осипенко, Стадіонної, Ватутіна, Ковпака, шляхопроводу  у центральній частині міста, стадіону. Відкрито новий автобусний маршрут, що з’єднав північну частину міста з центральною.
Проведено роботи з кільцювання водопровідних мереж м. Синельникове та  І етапу реконструкції очисних споруд каналізації. Реалізували проект «Реконструкція мереж водопроводу за межу санітарної зони в районі вул. Робоча», що дозволить не допустити надзвичайної ситуації, покращити водопостачання всього міста. Провели роботи щодо захисту від підтоплення та затоплення вулиць міста ґрунтовими водами.
Здійснили будівництво І черги парку «Дружба-Достик», реконструкцію привокзальної площі ст. Синельникове-ІІ, продовжуються роботи з облаштування паркової зони в районі вулиці Робоча. 
За ці роки ми також реконструювали стадіон ДЮСШ, відкрили історико-краєзнавчий музей у 5-й школі, після реконструкції запрацював Будинок  науки і техніки локомотивного депо на 300 місць, на базі колишнього БК «Родина» відкрили сучасний центр дозвілля для дітей та молоді -  центр дитячої та юнацької творчості, а на базі 7-ї школи - створили сучасний заклад освіти -  навчально-виховний комплекс (НВК), де  функціонують дошкільний та шкільний підрозділи, в подальшому тут буде відкрито відділення Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи.     У школах виконали  програму по 100% заміні старих вікон на сучасні. Така робота розпочата по дитячих садках. Протягом 8 років облаштували 19 дитячих майданчиків в різних районах міста.
Створили  комунальний заклад охорони здоров’я «Синельниківський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради» з трьома амбулаторіями, а також міський центр надання адміністративних послуг з комфортними сучасними умовами  для надання мешканцям  адміністративних послуг за принципом «Єдиного вікна». 
Провели реконструкцію братської могили воїнів, які загинули при звільненні міста та померли від ран у шпиталі у вересні 1943 року по вулиці Квітнева,  відкрили пам'ятний знак на честь героїв Синельниківщини, життя яких обірвалося в зоні АТО (ООС).

- А як вирішується в Синельниковому «квартирне питання»?
- Приємно, що житлове будівництво в місті не припиняється. Протягом останніх кількох років ведеться  будівництво житлового комплексу на 100 квартир по вулиці Чехова, і у минулому році перша черга (44 квартири) вже введена в експлуатацію.

- Коли міська влада «вдарить по бездоріжжю»?
- Та вже «б’ємо», і досить відчутно. За ці роки капітально відремонтовано вулицю Богми та шляхопровід у центральній частині міста, Перемоги, Чехова, Горького, Маяковського, Кутузова, Виконкомівську, Космічну, по Кирпичній до с. Новогніде. Список продовжують дороги по вулицях: Залізнична, Локомотивна,     П. Тичини, Ковпака, Гвардійська, Говорова,  Ватутіна… І це без поточних ремонтів, внутрішньобудинкових доріг та тротуарів! 

- Ви весь час кажете «ми зробили», «ми реконструювали». Хто це – ми?
- Це велика і дружна команда однодумців. Це наш депутат в обласній раді Святослав Олійник, депутати міської ради, які приймають необхідні рішення для нашого міста на обласному та міському рівні, підтримка голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, за сприяння якого з обласного бюджету виділяються кошти, спрямовані на розвиток інфраструктури нашого міста,  реалізацію проектів розвитку. Це - керівники та працівники трудових колективів підприємств, установ та організацій різних форм власності, приватні підприємці, квартальні комітети, пересічні громадяни, які своєю щоденною працею вносять свій внесок у розбудову нашого міста, допомагають  вирішувати проблемні питання.

- Якими досягненнями ознаменувався ювілейний для міста рік?

- Капітально відремонтованими дорогами по вулицях Миру, Говорова,  Ватутіна, початком комплексних  робіт  з благоустрою парку Слави та території біля центру дитячої та юнацької творчості. 
За рахунок міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у садочку №12 капітально відремонтовано і відкрито  дві  нові групи. Найважливішим я вважаю той факт, що ми повністю ліквідували чергу в садки. Всього протягом останніх 8 років відкрито 10 груп для 200 дітей.
Триває реконструкція НВК, збудовано  топкову  у ДНЗ №8, капітально відремонтовано медіа-теки та ресурсні кімнати для дітей з особливими освітніми потребами на базі школи №6 та навчально-виховного комплексу.
Розпочала роботу перша амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вулиці Гагаріна, 3, яка обслуговує близько 13 тис. синельниківців. 
Ми встановлюємо мережу відеонагляду з близько 60 камер - це реальний крок у напрямі запобігання злочиності та допомога у розкритті злочинів.  І це далеко не повний перелік того, що зроблено в місті для його мешканців.

- Чи завершено для Синельникового процес децентралізації? Міська громада – це остаточне формування або ж можливі в подальшому нові конфігурації з найближчими селами, тим більше, що багато дітей з Новогнідого чи, скажімо, Веселого, відвідують міські навчальні заклади?
   
- Так, процес децентралізації триває. Наша синельниківська громада завжди відкрита для всіх: як для новостворених  об’єднаних територіальних громад Синельниківського району, так і тих, що тільки вирішують, яким шляхом йти далі. 
Впевнений в тому, що сила громад – в єдності. Лише об’єднавшись в одне ціле, можна вирішити багато соціально-економічних проблем, навіть найскладніших. Тож запрошую всіх до співпраці, спрямованої на подальший розвиток - створення нових робочих місць, збільшення зайнятості населення, залучення інвестицій, зростання доходів місцевого бюджету, покращення якості життя, розвиток благоустрою та інфраструктури. 
Хочеться, щоб кожного наступного року нам вдавалося зробити більше, ніж в поточному, і якщо ми всі разом докладатимемо для цього зусиль, якщо не лише будуватимемо, а й не руйнуватимемо те, чого вже вдалося досягти – у нас це вийде. Вірю, що саме так і буде. 
З нагоди ювілею рідного міста щиро бажаю всім містянам благополуччя, добра, мирного неба і святкового настрою. Запрошую всіх 15 вересня разом привітати наше Синельникове з днем народження.

Категорія: Актуально | Додав: admin (13.09.2018)
Переглядів: 177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Статті

[14.04.2021]
Світлана Назарчук: «Немає синельниківців, васильківців чи межівчан.  Є один великий Синельниківський район»Світлана Назарчук: «Немає синельниківців, васильківців чи межівчан.  Є один великий Синельниківський район»

[14.04.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[14.04.2021]
Жителі Варварівки досі чекають на аптекуЖителі Варварівки досі чекають на аптеку

[14.04.2021]
Призначено заступників голови райдержадміністраціїПризначено заступників голови райдержадміністрації

[14.04.2021]
Сміття вивезли

[14.04.2021]
ТарифиТарифи

[14.04.2021]
60 років у космосі60 років у космосі

[14.04.2021]
О«МРІЯ»ний  реваншО«МРІЯ»ний  реванш

[14.04.2021]
Як проходить вакцинаціяЯк проходить вакцинація

[14.04.2021]
Коронавірус на СинельниківщиніКоронавірус на Синельниківщині

[07.04.2021]
Коронавірус на Синельниківщині

[07.04.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[07.04.2021]
До восьми років за пів мільйона

[07.04.2021]
В об’єднанні – сила і вигодаВ об’єднанні – сила і вигода

[07.04.2021]
З другої спроби і критичним мінімумомЗ другої спроби і критичним мінімумом

[07.04.2021]
Як я вакцинуваласьЯк я вакцинувалась

[07.04.2021]
До спортшколи прийдуть боксериДо спортшколи прийдуть боксери

[07.04.2021]
Дорога железная…Дорога железная…

[07.04.2021]
За крок від сенсаціїЗа крок від сенсації

[07.04.2021]
З історії Зайцівської школиЗ історії Зайцівської школи

[01.04.2021]
«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини«Колос-1» - чемпіон Синельниківщини

[31.03.2021]
У Синельниковому триває вакцинація проти COVID-19

[31.03.2021]
Коли закінчуються канікули в міських школах?Коли закінчуються канікули в міських школах?

[31.03.2021]
Великомихайлівці в очікуванні зв’язку із «зовнішнім світом»

[31.03.2021]
З миром та любов’ю до людейЗ миром та любов’ю до людей

[31.03.2021]
Банкет-хол «Rio-de-Roya» запрошуєБанкет-хол «Rio-de-Roya» запрошує

[31.03.2021]
Почуття гумору – крок до президентстваПочуття гумору – крок до президентства

[31.03.2021]
Кримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкритоКримінальну справу за крадіжки в Райавтодорі відкрито

[31.03.2021]
Землю знову не дали...Землю знову не дали...

[31.03.2021]
Газ у квітніГаз у квітні

[31.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[31.03.2021]
Прийшла весна –  прибирання пораПрийшла весна –  прибирання пора

[31.03.2021]
Книга – маяк під час штормуКнига – маяк під час шторму

[24.03.2021]
Призначено керівника прокуратуриПризначено керівника прокуратури

[24.03.2021]
Ремонт дороги біля колишнього поста ДАІРемонт дороги біля колишнього поста ДАІ

[24.03.2021]
28-го березня – стрілки годинника вперед28-го березня – стрілки годинника вперед

[24.03.2021]
У когось безсимптомно, інших – температуритьУ когось безсимптомно, інших – температурить

[24.03.2021]
Що буде з безпритульними тваринамиЩо буде з безпритульними тваринами

[24.03.2021]
Великі робітники маленького містаВеликі робітники маленького міста

[24.03.2021]
ВосьмикласницяВосьмикласниця

[24.03.2021]
Гаряче зведенняГаряче зведення

[24.03.2021]
Знайомство з головою райдержадміністраціїЗнайомство з головою райдержадміністрації

[24.03.2021]
Все починається з під’їздуВсе починається з під’їзду

[24.03.2021]
Пороги є!Пороги є!

[24.03.2021]
Історія повторюєтьсяІсторія повторюється

[24.03.2021]
Ну що б, здавалося, слова…Ну що б, здавалося, слова…

[17.03.2021]
Як записатися на вакцинацію проти COVID-19Як записатися на вакцинацію проти COVID-19

[17.03.2021]
Шкільне ресторанне менюШкільне ресторанне меню

[17.03.2021]
Призначено голову Синельниківської РДАПризначено голову Синельниківської РДА

[17.03.2021]
Умови створені – чекаємо результатУмови створені – чекаємо результат