Загін родючості в роботі.
Перші дні весни принесли не лише довгоочікуване тепло та економію газу, а і початок сільськогосподарського сезону у фермерських господарствах. І найперша задача аграріїв – користуючись останніми нічними приморозками, завершити мерзлотале внесення мінеральних добрив.
Щоправда, деякі господарі ще минулого місяця повністю завершили азотне підживлення посівів. Зокрема, першопроходцями цього року стали механізатори ВСК «Україна». Тоді у їхніх діях деякі колеги-сусіди сумнівались. І не лише тому, що попереду Гідрометцентр ще прогнозував морози, а і тому, що вважали, що азоту внесли достатньо ще з осені. Але керівник кооперативу Георгій Колпак, посилаючись на свій тридцятисемирічний досвід на посаді керівника, був переконаний, що працюють не даремно, і прибавка до врожаю буде.
– Таке підживлення завжди традиційно проводили на полях пшениці і не сумнівались у ефективності. Зараз же працюємо також на посівах озимого ріпаку – культурі набагато вразливішій безсніжними морозами. Дуже не хочеться витратити досить не дешеві добрива марно, – поділився з «Берегом надій» думками керівник ТОВ «Агросвіт» Микола Карасьов.
Тому перед внесенням ретельно вивчає фізіологічний стан рослин, перспективу їх майбутньої продуктивності. І приємно усвідомлювати, що на абсолютній більшості полів можна сподіватись на хороший врожай.
Ось в такому стані ріпак на полях ТОВ "Агросвіт".
|